ZMIZENÍ SAMANTHY SHIPLEYOVÉ

10.12.2018

Autorkou románu Zmizení Samanthy Shipleyové je Joy Fieldingová. Jedná se o mou první knížku od této spisovatelky a pravděpodobně ne o poslední. Pro mě to bylo oddychové čtení na večer, při kterém jsem si pěkně odpočinula a vyčistila hlavu.

Caroline a Hunter Shipleyovi jsou krásný, mladý a bohatý pár, který vychovává dvě dcery ve věku dvou (Samantha) a pěti (Michelle) let. Když celá rodina odjede do Mexika, aby zde oslavila desetileté výročí manželství, rodinné štěstí se zvrtne. Samantha je totiž unesena z hotelového pokoje, zatímco její rodiče se účastní večere s přáteli dole v hotelu. Od té doby se Samantha zdá nenávratně ztracena a rodina neví, jestli ještě žije a co se vlastně stalo.

Patnáct let pronásledují Caroline Shipleyovou novináři a znepříjemňují jí život. Po Samanthině zmizení se rodina rozpadla a životy rodinných příslušníků se obrátily naruby. Po patnácti letech ale Caroline obdrží telefonát od mladé dívky, která tvrdí, že je Samantha. Caroline se jí to snaží nevěřit a nedávat si plané naděje, ale v koutku duše se už této myšlenky chytla a není návratu... Je volající dívka Lily skutečně její Samantha?

Příjemné čtení,

Vaše SuperMum