VŽDYCKY JE TO MANŽEL

30.08.2019

SUPERMUM HODNOCENÍ 85 %

Vždycky je to manžel je téměř čtyř set stránková knížka americké spisovatelky Michele Campbell, která se svým příběhem nápadně podobá Sedmilhářkám od Liane Moriarty.

V první kapitole víme, že nějaká žena byla zavražděna. Nevíme, ale jaká. Následně se seznamujeme se třemi přítelkyněmi z vysoké školy, které nemůžou být více odlišné. Kate je bohatá a rozmazlená. Aubrey naopak pochází z velmi chudých poměrů. Jenny patří co se týká majetku ke střední třídě a z dívek je nejambicióznější. I přes očividné povahové rozdíly se dívky spřátelí, ale o pár měsíců později se stanou strážkyněmi tajemství, které by nemělo vyplout na povrch.

O dvacet let později se všechny znovu setkávají a jedna z nich je nedlouho poté zavražděna. Vypadá to, že oběť si za ta léta nadělala mnoho nepřátel, a tak možných vrahů je rovnou několik. Kdo je ale skutečným vrahem a jak a proč svou oběť zavraždil?

Knížka se četla velmi lehce a rychle, i přes vyšší množství stránek. Jedná se o příjemnou detektivku pro ženy, která neurazí. 😊

Příjemné čtení,

Vaše SuperMum