VYDÁNÍ MOTIVAČNÍ KNIHY

29.12.2019

Před rokem jsem zde publikovala článek s názvem Vydání kuchařky Mňamky SuperMumky. Rok se s rokem sešel a hlásím další publikaci v pidi nákladu deseti kusů, kterou jsem k Vánocům 2019 rozdala svým nejbližším. Tentokrát se nejedná o kuchařku, ale o knihu plnou motivačních citátů rozdělených do přehledných tematických kapitol. Kniha má název Moře motivace.

Zde si můžete přečíst úvodní slovo a pro lepší představu přikládám i pár stránek (celkem jich má knížka 100). 😊

ÚVOD

Citáty miluji od malička. A protože jsem velmi systematický člověk, bylo logickým vyústěním, že jsem je jednoho krásného dne začala sbírat. Založila jsem si dokument ve Wordu a vždy, když jsem si přečetla pasáž z literatury věnující se osobnímu rozvoji, která mě zaujala, ale i třeba i z motivačního instagramového příspěvku, zapsala jsem si daný citát či myšlenku tam.

No jo, ale postupem let se můj wordový dokument rozpínal víc než černá díra a stejně jako černá díra do sebe soustřeďovat cokoliv bez ladu a skladu. Došla jsem tedy k závěru, že s tímto stavem musím něco udělat. Proč bych měla mít tolik let práce a přemýšlení v tak nepřehledném a nudném dokumentu? Navíc většina citátů se dala sloučit do celistvých kapitol. A tak se zrodila myšlenka vytvořit tuto motivační publikaci, která má šmrc a už "jakž takž" vypadá. Potěší tedy jak mysl, tak i oko.

Za posledních pár let jsem přečetla opravdu pěknou řadu literatury s tématem osobního rozvoje, motivace, štěstí, jógy, životní rovnováhy, meditace, úklidu, hygge, lykke, ikigai, feng-shui a bůhví čeho ještě. Ve svých rukách tak držíte publikaci, na které jsem pracovala dohromady několik let. Věřte, že zde je výběr opravdu toho nejlepšího. Dala jsem si záležet, aby každá kapitola byla popsána jasně a výstižně. V této publikaci se tedy setkáte nejen s údernými citáty, ale i s otázkami, které vás donutí přemýšlet, jestli se váš život ubírá správnou cestou.

Tak jdeme na to! 😊

Vaše SuperMum

P.S.: Tak co tipujete, že budu rozdávat příští rok? 😊