VÁNOCE 2018

24.12.2018

Milé čtenářky, milí čtenáři,

přeji Vám krásné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

Chtěla bych Vám poděkovat za přízeň, kterou jste mi v roce 2018 projevovali, za náměty na články, za pozitivní ohlasy, jazykové korektury a další rady, připomínky a cenné nápady. Moc si toho vážím a právě tyto Vaše zprávy jsou hnacím motorem pro další psaní.

Za první rok blogování jsem se naučila mnoho zajímavých věcí a získala jsem cenné zkušenosti s online světem. Pár z Vás mi napsalo nebo řeklo, že je vidět pozitivní vývoj, což mě velmi potěšilo. Nicméně i nadále mám co zlepšovat a tak se nemusíte bát, že bych usnula na vavřínech. Ba naopak, i nadále budu svůj blog pilovat dle své vize a strategie (která se mimochodem trochu liší od strategie současných populárních blogů) a věřím, že neustálé zlepšování pocítíte i Vy a budete blog o to radši navštěvovat či ho dále doporučovat rodině, přátelům či kolegům.

A když jsou ty Vánoce a navíc přelom roku, mám pro Vás jeden tip. Minulý rok jsem narazila na příručku YearCompass, která pomocí šikovných otázek shrnuje rok současný a zároveň Vás nutí zamyslet se nad rokem budoucím, a to jak v osobní, tak i v pracovní sféře. 

Mně jako velkému systematikovi se tato příručka líbila a už se těším, až si ji po roce znovu otevřu, zhodnotím a udělám plán na další rok.

Nelekejte se rozsáhlosti a časové náročnosti, která se pohybuje okolo 3 - 5 hodin. Může se to zdát mnoho, ale díky jednomu dni, kdy budete YearCompass vyplňovat, zlepšíte kvalitu a efektivitu celého nadcházejícího roku. Ujasníte si své představy a očekávání ve všech možných oblastech. Zkrátka, zamyslíte se nad svou životní strategií a udáte svému životu jasný směr a smysl. A když v něčem vidíte smysl, hned se Vám to dělá lépe, že? 

Tak neváhejte a příručku si stáhněte zde. Na výběr máte z několika jazyků, včetně češtiny, angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších. 

Ještě jednou děkuji za Vaši přízeň a budu se těšit na Vaše čtenářské odezvy v roce 2019.

Mějte se pěkně,

Vaše SuperMum