SAMOLEPKOVÉ KNÍŽKY

12.03.2019

SUPERMUM HODNOCENÍ 100 %

Pro velký úspěch jsem objednala i další samolepkové knížky z edice DK. Tentokráte s tématy Vlajky světa, Nebezpečná zvířata, Dinosauři, Doprava, Letadla, Traktory, Bagry a nakladače.

Bagry a nakladače a Traktory obsahují přes 60 nálepek, které děti musí vložit přesně do jejich vystínovaného políčka. Všechny samolepky jsou popsané a tak se nestane, že by si rodič nevěděl rady (co je co). Stroje jsou i krátce popsány, a tak se malí průzkumníci mimo jiné i dozví, k čemu stroje slouží. Děti se seznámí např. s traktorbagrem, tunelovým nakladačem, odtahovým vozem, kamionem, čelním nakladačem a dalšími.

Další knížečky obsahují již více než 250 samolepek, z nichž některé děti musí nalepit na předem vyznačené místo, ale u některých samolepek si mohou umístění zvolit samy.

V Letadlech se děti seznámí s typy letadel (dopravní letadlo, vrtulník, větroň, vzducholoď, dron...), speciálními letadly (hydroplán, hasící letadlo, dvouplošník...), kokpitem (satelitní navigace, řídicí páka, pedály, spínače zapalování...) a mnoho dalšího.

Téma doprava shrnuje dopravní prostředky (motorka, autobus, formule 1, jízdní kolo, auto...) parní lokomotivu, vodní dopravu (parník, jachta, veslice, rybářská loď...), venkovskou dopravu, vzdušnou dopravu (vrtulník, dopravní letadlo, vzducholoď, horkovzdušný balon...) a další.

V Nebezpečných zvířatech se děti seznámí s křižákem, lvem, bojgou, žralokem, tygrem, kudlankou, krokodýlem, vlkem, štírem a dalšími.

Vlajky světa obsahují převážně vlajky světa, ale i symboly na vlajkách či fotky destinací.

Zábavné lepení s dětmi Vám přeje

Vaše SuperMum