TRADIČNÍ OMALOVÁNKY PRO MALÉ VÝTVARNÍKY

23.10.2018

SUPERMUM HODNOCENÍ 65 %

Tradiční omalovánky pro malé výtvarníky je edice nakladatelství SUN, která se skládá ze čtyř sešitů omalovánek (z oranžového, zeleného, červeného a modrého). Modrou variantu jsem nesehnala, takže se budeme věnovat zbylým třem vydáním.

Každá dvojstrana obsahuje dva stejné obrázky, jeden vybarvený (vzor) a druhý klasický černobílý, který mají děti vymalovat. Celkem děti mohou vymalovat devět obrázků, které zohledňují i některé detaily, a tak bych tyto omalovánky doporučila dětem od čtyř a více let.

V oranžovém sešitu mohou děti vybarvit holčičku skákající do moře, chlapečka lovícího ryby do síťky, chlapečka na surfařském prkně, ananas, zmrzlinu, citron a letní nápoj, chlapečka v kanoi, holčičku na vodních lyžích, holčičku na rogalu, chlapečka s chobotnicí, nebo chlapečka na skútru.

V zelených omalovánkách si děti mohou vymalovat srnečku s ptáčkem, Ježíška s dárky, paní prodávající pečené kaštany, děti s lyžemi, bruslící holčičku, vánoční stromeček s dárky, chlapečka na lanovce, chlapečka opékajícího chleba u domácího krbu a chlapečka ve skotském kroji.

V červené variantě si děti mohou vymalovat velikonoční kraslici, chlapečka a holčičku na pikniku, chlapečka malujícího v přírodě, kytici, holčičku na výletě, holčičku spící v houpající síti, holčičku letící na dovolenou, chlapečka hrajícího tenis a přemýšlejícího chlapečka.

Příjemné omalovávání s dětmi,

Vaše SuperMum