TOP JÓGA GURU - #6

30.01.2019

A dneska tu máme posledního z mých oblíbených lektorů, resp. lektorek. Je jí...

# 6 ASHLEY GALVIN

Ashley Galvin je čtyřiatřicetiletá štíhlá sympatická blondýna, která stejně jako její kolegyně MacKenzie Miller a Bryohny Smyth spolupracuje se společností Alo Yoga a natáčí pro ně cvičební videa.

Ashley má roční dceru Kou s manželem Joshem Kramerem, který je taktéž jógovým instruktorem. (Navíc velmi pohledným.) Sledovat je můžete na jejich instagramových účtech, kam poměrně často přispívají. Ashley zde a Joshe zde. Josh má přes 123 tisíc sledujících a Ashley dokonce přes půl milionu.

Pokud nemáte přes den moc času a chcete něco extra intenzivního, je série Fit15 přímo pro Vás! Garantuji Vám, že se během těchto 15 minut zapotíte až "vy víte kde". Tři ukázková videa tohoto typu naleznete na konci článku. Více videí naleznete na youtube kanálu Alo Yogy (odkaz zde).

Tímto článkem tedy uzavíráme seriál Top jóga guru z rubrik Zdraví & Krása, ve kterém jsem Vám představila nejlepší lektory jógy dle mého osobního žebříčku. Podle všech cvičím ráda a pravidelně, nejčastěji ale podle prvních tří. Pro úplnost zrekapituluji svůj žebříček.

# 1 HILARIA BALDWIN

# 2 ERIN SAMPSON - FIVE PARKS YOGA

# 3 LAURA MYREN - GYMRA

# 4 MACKENZIE MILLER - ALO YOGA

# 5 BRYOHNY SMYTH - ALO YOGA

# 6 ASHLEY GALVIN - ALO YOGA

Namaste,

Vaše SuperMum

*  Obrázek použit z videa Ashley Galvin - Fit15-minute Feel The Burn), 8 min 5 s.