TOP JÓGA GURU - #4

28.01.2019

Po několikadenní pauze opět pokračujeme se seriálem Top jóga guru, který naleznete v rubrice Zdraví & Krása. Minulý týden jsme rozdělili zlato (Hilaria Baldwin), stříbro (Erin Sampson - Five Parks Yoga) a bronz (Laura Myren - Gymra). Dneškem se dostáváme na pomyslnou bramborovou medaili. 

#4 MACKENZIE MILLER

Sympatická hnědovláska z Kanady, která před rokem porodila první dítě, syna Adlera. Porod měla náročný, jelikož rodila nečekaně v sedmém měsíci během cestování po Německu, protože jí během kurzů jógy začala prosakovat plodová voda. Mackenzie jsem sledovala zhruba od počátku jejího těhotenství a říkala jsem si, že ty stoje na hlavě (nebo na rukou) bych na jejím místě (resp. v jejím stavu) nedělala. Podle mě to taky trochu přispělo k předčasnému porodu. Takže předporodním lekcím jógy od Mackenzie bych se neřídila, ale vším ostatním ano. :-) 

Mackenzie bohužel nemá na youtube mnoho videí a pokud ano, většinou je to jen začátek, maximálně půlka dané lekce. Ale někdy i ta půlka stačí. Mackenzie cvičí pro firmu Alo Yoga, kde si videa můžete zakoupit. (Odkaz zde.) Ukázky z Alo Yoga Moves můžete najít na jejich youtube kanálu odkaz zde).

Pro inspiraci zde uvádím jedno třicetiminutové video, které je kompletní a je volně dostupné na youtube.

Namaste,

Vaše SuperMum

* Obrázek byl pořízen z videa Prana-Enhancing Vinyasa Flow with MacKenzie Miller (0 min 37 s)