SAMOLEPKOVÉ KNÍŽKY

20.12.2018

SUPERMUM HODNOCENÍ 100 %

V rámci rozšiřování aktivity své dcery jsem zaopatřila "nástroje" na činnost, kterou jsme doposud neprozkoumaly. Na doporučení kamarádky jsem koupila samolepkové knížky. A hned dvě edice. První edice je DK a všechny samolepkové knížky obsahují přes 250 znovupoužitelných samolepek. Tyto knížky obsahují 16 tematických stran s aktivitami (najdi, dolep, vytvoř, spojuj, stopuj, hádej) a 8 stran s mnoha samolepkami. V edici vychází témata Farma, Dinosauři, Domácí mazlíčci, Doprava, Džungle, Koně a poníci, Letadla, Mláďátka, Nebezpečná zvířata a Vlajky světa. Většina aktivit spočívá v nalepování konkrétních samolepek na předem vyznačené místo (např. v tématu Farma doplnit správně jednotlivé části traktoru či plodiny.) Knížka obsahuje i mnoho doplňujících informací pro malé zvědavce.

Další edice je od stejného vydavatele, ale má jiný styl. Na rozdíl od první edice jsou tyto samolepkové knížky kreslené a děti do obrázků můžou volně nalepovat obrázky dle své fantazie. (Není předem určeno, kam jakou samolepku nalepit.) Tyto knížečky taktéž obsahují 16 stran, kam děti nalepují samolepky. Počet samolepek se liší podle tématu. Témata v edici jsou: Letiště, Vlaky, Zoo, Pod hladinou, Farma a Zvířátka.

Obě edice mají u samolepek popsáno, o co se jedná, takže se nestane, že byste u složitějších témat (jako je např. podmořský svět) tápali a hned svému dítěti budete moci vysvětlit, že ta divná ryba se jmenuje měsíčník svítivý. :-)

Knížky seženete za cca 90 Kč.

Příjemné lepení s dětmi,

Vaše SuperMum