PRVNÍ OBKRESLOVACÍ KARTIČKY

10.04.2018

SUPERMUM HODNOCENÍ 80 %

Zajímavý nápad. Kartičky by mohly být z ještě tvrdšího kartonu nebo jiného materiálů, protože ten stávající se používáním v tenčích místech láme. Cena za jednu sada, ve které je 12 kartiček, činí cca 200 Kč, což není málo. 

První obkreslovací kartičky od nakladatelství Svojtka & Co. jsou skvělým nápadem pro dětské malířské začátky. My máme doma témata Na farmě a Zvířátka. Každá sada obsahuje dvanáct obkreslovacích kartiček, které jsou vyrobeny z poměrně tvrdého kartonu, takže jsou relativně odolné i vůči "méně citlivým" dětem. Nicméně i tak nedoporučuji nechávat kartičky volně přístupné v dětském pokojíčku.

Kartičku položíte na papír a zevnitř obtáhnete daný tvar. Na každé kartičce se v levém horním rohu nachází daný obrázek v barevném provedení, aby dítě mělo nápovědu, jak je možné obrázek barevně dokončit. Zároveň je na každé kartičce napsáno, o jaký obrázek se jedná. Podkladové barvy kartiček jsou laděny do příjemných pastelových tónů (zelená, oranžová, žlutá, modrá a fialová). Sada Zvířátka obsahuje následující motivy: žirafa, slon, králík, pejsek, žába, želva, kočka, pták, myš, ryba, medvěd a tučňák. Sada Na farmě obsahuje vajíčka, kachnu, dům, slepici, strom, prase, kuře, traktor, krávu, ovci a strašáka. 

Příjemné obkreslování,

Vaše SuperMum