POSLEDNÍ PANÍ PARRISHOVÁ

03.08.2018

SUPERMUM HODNOCENÍ 100 %

Tak tuhle knížku označuji za objev roku a dávám jí plný počet! Jestli máte rádi knihy od autorek Shari Lapena (Manželé odvedle, Někdo cizí v domě), či B. A. Paris (Za zavřenými dveřmi, V pastí lží), budete z Paní Parrishové nadšení!

Autorkami knihy jsou dvě americké sestry (Lynne Constantine a Valerie Constantine), které píší pod pseudonymem Liv Constantine. Každá ze sester již v minulosti něco menšího či většího napsala, ale Poslední paní Parrishová je jejich společným debutem.

Knížka má 439 stran a já jsem každou z nich hltala slovo od slova, což se mi po pravdě moc často nestává.

A o čem že kniha je? Spíše se zeptejme o kom kniha je. Kniha je o závistivé Amber Pattersonové, která pochází z chudé rodiny a vždycky toužila po pozornosti a po penězích. Dále je kniha o Daphne Parrishové, která představuje přesně to, po čem Amber touží. Daphne je krásná, bohatá, má dvě krásné zdravé dcery a jako by toho nebylo málo, má šarmantního, bohatého a úspěšného manžela Jacksona, který svou manželku nadevše miluje.

Amber se tedy rozhodne Daphne nahradit, svést Jacksona a stát se poslední paní Parrishovou. Podaří se jí to? A pokud ano, za jakou cenu?

Poslední paní Parrishová je naprosto úžasným psychothrillerem s postupně gradujícím a precizně vypracovaným závěrem. Je vidět, že si autorky vyhrály. Poslední paní Parrishová je důkazem toho, že není vše tak, jak se zdá a že není všechno zlato, co se třpytí. Knížku bych shrnula dvěma pořekadly: "Na každou s**** se vaří voda." a "Pomsta je sladká."

Příjemné čtení,

Vaše SuperMum