POLÁMANÉ PANENKY

23.08.2019

SUPERMUM HODNOCENÍ 100 %

Tak tahle knížka byla humus. A to brutální. Jenže ji autor napsal velmi čtivě a já musela číst dál až dál, až jsem se zdárně prokousala do konce. Z vrahovy krutosti mi ale přebíhal mráz po zádech ještě pár dní po přečtení knížky.

Nebezpečný psychopat v Londýně unesl čtyři krásné ženy, které následně pustil na svobodu. Jenže ženy už nebyly tím, kým bývaly. Vlastně nebyly nikým, protože jim "náš" psychopat sebral duši, resp. provedl lobotomii. Předtím ale mladé ženy dlouho a krutě týral.

Když je unesena pátá oběť (mladá žena jménem Rachel), zapojí se do případu vyšetřovatel Jefferson Winter, který má šanci psychopata díky své inteligenci dopadnout. Dlouho vrahovi nemůžou přijít na stopu a Rachel je tak podrobena několika sériím krutého mučení, ale v okamžiku, kdy se ztratí Winterova kolegyně Templetonová, není jiná možnost, než vraha najít a zneškodnit. A to co nejrychleji.

Knížku jsem musela několik dní vstřebávat, ale nezbývá mi, než ji ohodnotit plným počtem bodů. Amazon navíc chystá natočit seriál podle autorových knih s názvem Winter, tak třeba se dočkáme i filmového zpracování Polámaných panenek.

Příjemné čtení,

Vaše SuperMum