PAST NA MYŠI

13.11.2018

SUPERMUM HODNOCENÍ 100 %

Druhým představením, které jsem po Dokonalé svatbě ve zlínském divadle viděla, byla detektivní zápletka Agathy Christie Past na myši. A opět jsem představení hltala slovo od slova. Představení bylo velmi napínavé, mrazivé (nejen díky prostředí velké chumelenice) a místy i vtipné. Škoda, že jsem byla na derniéře a že se tedy toto představení ve zlínském divadle již nehraje.

Mladý manželský pár nově otevírá penzion a očekává první hosty. To jim ale kazí sněhová vánice, která neustále sílí a stěžuje tak hostům příjezd do penzionu. Hosté nakonec úspěšně přijíždějí a v penzionu se tak setkávají různé typy osobností. Podivný zrzavý mladík, starý pardál - vysloužilý voják, starší a velmi náročná dáma, podivný a pravděpodobně čtyřprocentní Ital (ten svými gesty bavil publikum snad nejvíce) a podivná mladá žena působící spíše jako chlapec. Zkrátka a dobře, všichni hosté jsou svým způsobem podivný unikát.

Zdá se, že nejnormálnější ze všech zúčastněných je hostitelská manželská dvojice a dále pak nečekaný šestý host - policejní vyšetřovatel, který všem zúčastněným oznamuje, že mezi nimi je nebezpečný vrah a celá věc se musí okamžitě vyšetřit. Pak to jde ráz naráz - zjišťujeme, že někdo přestřihl dráty telefonního vedení a tak není možné spojit se s civilizací. Obyvatelé penzionu jsou zde nadobro uvězněni. A postupně začínají umírat. Kdo z nich je ale vrahem? Přeživší osoby by si měly pospíšit s odhalením vraha, než dojde i na ně...

Více informací si můžete přečíst přímo na stránkách Městského divadla Zlín.

Příjemné kulturní zážitky Vám přeje

Vaše SuperMum

* Obrázek stažen z oficiálních webových stránek Městského divadla Zlín. 


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOKONALÁ SVATBA