MALÝ OBJEVITEL - ČÍSLA

09.01.2019

SUPERMUM HODNOCENÍ 85 %

S pomocí Malého objevitele se děti tentokrát naučí počítat do deseti, poznávat barvy a zvířátka. Balení obsahuje 10 velkých dvoudílných a oboustranných puzzle dílků, 10 malých kulatých barevných kartiček s logem Malého objevitele a 10 úzkých podlouhlých barevných "pásků".

Na prvním dílku je vždy vyobrazen daný počet zvířátek (např. 4 hroši) a druhý dílek do páru má na sobě číslo 4. Na druhé straně těchto kartiček se nacházejí jiná zvířátka ve stejném počtu a na druhém díku tentokrát není napsáno číslo, ale je zde vyobrazena ruka s tolika zvednutými prsty, kolik je na protější kartičce zvířátek. Děti se tak naučí poznávat jak samotná čísla, tak i ukazovat na prstech ruky do deseti.

Mimo to se děti seznámí se lvem, kočkou, oslem, krokodýlem, hrochem, nosorožcem, ovcí, opicí, prasetem, slonem kozou, psem, liškou, lachtanem, myší, krocanem, zebrou, velbloudem, koněm a slepicí. Celkem tedy se 20 zvířátky.

Každá dvojice obrázků má také na každé straně jinou barvu, děti se tak seznámí s růžovou, zelenkou, modrou, žlutou, fialovou, červenou, tyrkysovou a jejich dalšími odstíny.

Součástí balení je návod s 8 tipy na hry. Děti mohou skládat dvojice dílků puzzle k sobě, rozhodovat, kde je více či méně zvířátek, či mohou nabodobovat zvuky zobrazených zvířat. 

Příjemné hraní s dětmi,

Vaše SuperMum